Numer telefonu

+48 95 7596 239

Email

sekretariat@tlrzepin.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

W dniach 1-3.04.2019 w Tl w Białowieży odbył się IX Ogólnopolski Konkurs Matematyczny oraz V Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego Szkół Leśnych – Białowieża 2019. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie :

MATEMATYKA

Krzewska Aleksandra, Pryputniewicz Wiktor, Piechowski Marcin

JĘZYK  NIEMIECKI

Kubica Adrianna, Owczarek Kacper

JĘZYK ANGIELSKI

Poklewski Krzysztof, Sadzyński Jacek

Opiekunem była Alicja Sidorkiewicz

W konkursie drużynowym z matematyki nasi uczniowie zajęli III miejsce, a indywidualnie na IV miejscu uplasował się Piechowiak Marcin. W konkursie z j.niemieckiego indywidualnie IV miejsce zajął Owczarek Kacper. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Jednym z celów konkursów przedmiotowych, oprócz motywacji do nauki i sprawdzenia swoich umiejętności jest integracja środowisk szkół leśnych. W związku z tym organizatorzy przygotowali uczestnikom bardzo ciekawy program. Wszyscy mieli okazję uczestniczyć w wykładzie i zajęciach praktycznych w Instytucie Biologii Ssaków PAN oraz zwiedzić cerkiew św. Mikołaja i Muzeum Przyrodniczo-Leśne. Zorganizowano również wycieczkę do Puszczy Białowieskiej trasą „Żebra Żubra”. Dla wszystkich uczestników było to niezapomniane przeżycie i możliwość poznania pięknych zakątków Polski.

Opracowała Alicja Sidorkiewicz

Rekomendowane wpisy

[instagram-feed]