9 maja 2026 r. na terenie Zamku w Międzyrzeczu odbył się Lubuski Festiwal Muzyki Myśliwskiej.
Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły:
Kacper Musztyfaga (kierownik zespołu, 4b), Gracjan Kryczka (3b), Wiktor Drążek (1a), Jakub Telakowiec (3c), Michał Kłobuchowski (3b), Adam Lisowski (3a), Hubert Bogusławski (4b).
Kacper Musztyfaga (kierownik zespołu) oraz Filip Suski-Barczyk (1a).
Z dumą informujemy, że był to dla naszych uczestników dzień pełen sukcesów!
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i opiekunowi sekcji.
Włożyliście w to ogrom pracy, zaangażowania i serca. Dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 
Opiekunem sekcji od lat jest p. Anna Kochanowska.
A.K.

