Numer telefonu

+48 95 7596 239

Email

sekretariat@tlrzepin.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW

STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW  przyznaje się uczniom, którzy otrzymali promocję do następnej klasy z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą średnią w danej szkole. W roku szkolnym 2019/2020 to zaszczytne wyróżnienie przypadło naszej uczennicy – ADRIANNIE KUBICY.

Wręczenie stypendiów nastąpiło w poniedziałek, 9. grudnia 2019r. w Wojewódzkie i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp., w którym Ada uczestniczyła wraz z opiekunem – p. mgr Agnieszką Wodarą.

Ewa Rawa – Lubuski Kurator Oświaty oraz Roman Sondej – Dyrektor Generalny Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp., nagrodzili łącznie 106. młodych, uzdolnionych uczniów z województwa lubuskiego.

Więcej szczegółów na stronie Kuratorium Oświaty oraz na str. Gazety Lubuskiej:

https://gazetalubuska.pl/gorzow-wlkp-mlodzi-zdolni-i-ze-stypendiami-106-nastolatkow-z-lubuskiego-dostalo-stypendia-premiera-galeria/ar/c6-14641601

SONY DSC

Rekomendowane wpisy

Skip to content