Numer telefonu

+48 95 7596 239

Email

sekretariat@tlrzepin.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Dnia 6 października 2019 roku odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych Technikum Leśnego im. prof. Jana Miklaszewskiego w Starościnie.

     Zgodnie z tradycją naszej szkoły wszyscy uczniowie przystąpili do ślubowania w obowiązkowym, od tego dnia stroju, jakim jest dla każdego ucznia mundur leśny. Sześciu  wyróżnionych uczniów złożyło uroczyste ślubowanie  na sztandar szkoły. Była to bardzo wzruszająca i ważna uroczystość dla całej społeczności szkolnej. Cieszymy się z przyjęcia nowych uczniów do  grona Technikum Leśnego im. prof. Jana Miklaszewskiego w Starościnie. Mamy nadzieje, że nowi uczniowie z dumą będą nosili założony dziś po raz pierwszy mundur, przyczynią się do rozwoju naszej szkoły i wykorzystają oferowane przez nią doskonałe fundamenty edukacyjne.

 Życzymy im wspaniałych sukcesów, prawdziwych przyjaźni, intelektualnych wyzwań i realizacji wszystkich marzeń.

Z leśnym pozdrowienie

Darz Bór   Samorząd Uczniowski

Rekomendowane wpisy

[instagram-feed]