Numer telefonu

+48 95 7596 239

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

„Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas…”

   26 kwietnia 2019 r. pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych maturzystów. Był to szczególny dzień dla uczniów, którzy właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – stali się absolwentami Technikum Leśnego im. prof. Jana Miklaszewskiego w Starościnie.

Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości Dyrektor szkoły Pan Przemysław Jarosik wraz z wychowawcami klas wręczył wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami, zarówno w edukacji jak i zajęciach pozalekcyjnych. Osoby te otrzymały świadectwa z wyróżnieniem, statuetki orła, srebrne odznaki absolwenta oraz nagrody rzeczowe. Następnie zostały wręczone świadectwa ukończenia szkoły i brązowe odznaki pozostałym maturzystom. Po zakończeniu części oficjalnej główni bohaterowie tego dnia wraz z zaproszonymi gośćmi, rodzinami i gronem pedagogicznym obejrzeli żartobliwe prezentacje oraz udali się na wspólny obiad.

Z pewnością był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień. Mamy nadzieję, że zapadnie on na długo w pamięci tegorocznych absolwentów. Może po latach z „łezką w oku” wspomną tych, którzy tu zostali: troskliwych nauczycieli  i wychowawców, młodszych kolegów i koleżanki. Przecież to tutaj zrodziły się wielkie odkrycia, emocje, przyjaźnie i wspaniałe uczucia. To, co do niedawna było obce  i nieznane – stawało się zrozumiale, przyjazne i bliskie.  

Wszystkim maturzystom życzymy sukcesów na maturze i powodzenia w bliższej i dalszej przyszłości.

Małgorzata Chmielarczyk

Rekomendowane wpisy

[instagram-feed]